Menu Sluiten

Help het Rode Kruis, verstuur kerstkaarten!

Ook dit jaar wil Goed Plan weer de kerstkaarten actie uitvoeren en geld ophalen voor een goed doel. Dit jaar willen we geld ophalen voor het Rode Kruis, voor voedselhulp tijdens de corona crisis.

Hoe gaat het in zijn werk?

U kunt uw kerstkaarten voor de dorpen Heumen, Malden, Mook, Molenhoek en Overasselt voor 50 cent per kaart laten bezorgen door Goed Plan. De bezorging zal plaatsvinden op zondag 20 december, na 14:00 uur.
In de kerk staat vanaf zondag 6 december tot en met zondag 20 december een witte “post”zak met het logo van het Rode Kruis erop. Stop hierin uw kaarten en een envelop met het geld voor de bezorging (50 cent per kaart). De zak wordt na elke dienst geleegd. Daarnaast kunt u uw kaarten ook afleveren op de Proefsteen 35 in Malden of wij kunnen ze bij u komen ophalen. Als u ze graag opgehaald wilt hebben, stuurt u dan alstublieft een email naar pieterdidi@yahoo.com of bel na 18:00 uur naar 06-49 85 49 63.

We hopen, net als vorig jaar, op een goed gevulde postzak!

Let op Goed Planners! Reserveer zondag 20 december 14:00-17:00 uur in je agenda. We verzamelen weer bij Didi Oude Egberink, Proefsteen 35 in Malden.

Kerstkaarten Rode Kruis