Menu Sluiten

Louise kookt voor Tanzania

Ik ben Louise Oude Egberink, lid van goed plan, en ik ga in de zomer van dit jaar op wereldburger-stage naar Tanzania. Om hiervoor geld op te halen heb ik met de kerst vorige jaar al uw kerstpost mogen bezorgen en zou ik u nu graag willen verwennen met een vier gangen diner bij mij thuis (Proefsteen 35, Malden). Op één avond kan ik maximaal 8 gasten verblijden met een heerlijk diner aan een grote vierkante tafel. Dus mocht u zich alleen willen inschrijven treft u dus altijd goed gezelschap.

De kosten voor de avond zullen 30 euro per persoon bedragen. U kunt zich opgeven voor de volgende data:

  • zaterdag 11 maart om 18:00 uur
  • zaterdag 1 april om 18:00 uur
  • zaterdag 22 april om 18:00 uur

Inschrijven kan door een email te sturen naar pieterdidi@yahoo.com; we zullen u dan zo spoedig mogen laten weten of er nog plaats is. Ik ben al veel recepten aan het uitproberen om een heerlijk diner voor u te verzorgen, en ik kijk er naar uit om u bij mij thuis te verwelkomen!

Louise Oude Egberink Proefsteen 35, Malden 0649854963 (Didi Oude Egberink)