Menu Sluiten

Update corona-maatregelen

Helaas is er vanwege de lockdown alweer een update nodig van de corona-regels. We blijven de QR-code gebruiken voor kerkgangers ouder dan 18 jaar. In de kerk laten we plaatsen vrij om zoveel mogelijk afstand te bewaren. Bij verplaatsingen in de kerk vragen we u om een mondkapje te dragen. Het koffiedrinken na de dienst gaat voorlopig niet door.  

Het Samen Eten van aanstaande zaterdag is afgelast. Voor verdere bijeenkomsten laten we het aan de groepen zelf over te beslissen wat wijs is en of fysiek overleg nodig is.

Tijdens de Gedachtenisdienst aanstaande zondag zal de primus de kaarsen aansteken, zowel de acht kaarsen voor hen die direct met de gemeente verbonden waren als de waxinelichtjes voor overige overledenen die we gedenken.

de kerkenraad