Menu Sluiten

Concept Beleidsplan 2022-2027 (bespreking op gemeenteavond)

Hierbij vindt u het nieuwe beleidsplan 2022-2027 voor onze gemeente.

Daaraan is de afgelopen winter hard gewerkt door een commissie onder leiding van Luuk de Blois, verder bestaande uit Hermen Kroesbergen, Liesbeth Lourens, Margreet Kouwenberg en Marijke Kranendonk. De kerkenraad dankt hen daarvoor.

U zult er veel in herkennen uit het vorige beleidsplan, en dat is ook logisch. Onze gemeente draait goed en lang niet alles is achterhaald. Maar er is ook behoefte aan nieuwe initiatieven en nieuw elan, en dat vindt u hier ook in terug. Leest u het zorgvuldig, zodat u voorbereid bent op de gemeenteavond die we houden op dinsdag 31 mei aanstaande in De Terp en waarin we dit plan gaan bespreken. De kerkenraad heeft dit al gedaan, nu de gemeente nog!

Daarna is het plan definitief.

Het concept: https://www.pknheumen.nl/wp-content/uploads/2022/04/CONCEPT-beleidsplan-PG-Heumen-2021herzien.pdf

Tineke Lodders-Elfferich, voorzitter kerkenraad