Menu Sluiten

Eigentijdse kruisweg op 24 maart

Begin de stille week voor Pasen op een meditatieve manier en loop op Palm- en Passiezondag 24 maart mee langs de nieuwe eigentijdse kruisweg op de Radboud campus!

Van 14.00 tot ongeveer 16.00 uur organiseren kerken uit Nijmegen, Groesbeek en Heumen een tocht van stilte en reflectie langs de nieuw geopende kunstroute Walk of Wonder. Zeven thema’s van Jezus’ gang naar het kruis zijn verbeeld in moderne kunstwerken en roepen op tot bezinning op het menselijk bestaan en de omgang met het lijden.

Om 14.00 uur verzamelen we ons achter Huize Heyendael, Geert Grooteplein Noord 9, voor een wandeling van ruim twee kilometer die eindigt bij het Berchmanianum, Houtlaan 4. Laat de eeuwenoude thema’s van lijden en hoop op een nieuwe manier op je inwerken door samen met anderen mee te lopen op deze tocht van inkeer en bezinning!

Protestantse gemeenten Nijmegen, Groesbeek, Heumen, Vierplek en de Stadskerk