Menu Sluiten

Foto’s gezocht! (inleveren voor 1 mei)

U kent het vast wel: binnenkort bereikt iemand uit uw naaste kring een kroonjaar. En de mensen om hem/haar heen willen dat niet ongemerkt voorbij laten gaan. Er wordt gesnuffeld in boekjes en fotoalbums om de weg naar die bijzondere leeftijd in beeld te krijgen. Binnenkort verschijnt Wegwijs nummer 500! Reden voor de redactie om ook eens te bladeren in al die oude Wegwijzen. Helemaal leuk vinden we het wanneer u thuis ons mee wilt helpen en op zoek gaat naar foto’s van onze kerk, ons kerkzijn en de activitieten in de afgelopen jaren. We willen die foto’s graag van u lenen en exposeren rond het Pinksterweekeinde. U kunt ze afgeven bij een van de redactieleden, of insturen via wegwijs@pknheumen.nl.

Inleveren graag vóór 1 mei.

Gerard Schoonderbeek