Menu Sluiten

Gebedsviering in Malden

Op vrijdag 20 januari om 19.00 uur is er een gebedsviering in de rooms- katholieke kerk in Malden. We willen samen bidden en elkaar aanmoedigen om goed te doen en recht te zoeken. De gebedsviering vindt plaats in het kader van de Week van gebed voor eenheid van christenen 2023 en wordt georganiseerd door de Parochie Heilige Drieëenheid en de Protestantse Gemeente Heumen, op initiatief van de Raad van Kerken Nijmegen. Bijzondere aandacht is er dit jaar voor de verdeeldheid die veroorzaakt wordt door het onrecht van ongelijkheid en racisme. Christenen in de hele wereld komen in de Week van gebed samen om te bidden voor eenheid, de wijk en de wereld. Het thema van de hele week is: Doe goed, zoek recht , en de vrijdagavond in Malden staat de uitspraak ‘Dat hebben jullie voor mij gedaan’ centraal. Of u nu vaak in de kerk komt of haast nooit, u bent van harte welkom om met ons mee te bidden!