Menu Sluiten

Heumen luidt de klok voor vluchtelingenkinderen

Op dinsdagmorgen 29 september om 9.30 luidde de kerkklok van de Joriskerk. Op deze dag werd de petitie #500kinderen overhandigd aan de woordvoerders asiel & migratie van de Tweede Kamer. 500 is het aantal minderjarige asielzoekers dat Nederland op zou moeten nemen uit vluchtelingenkampen op de Griekse eilanden. Dat vinden meer dan 100.000 ondertekenaars van de petitie #500kinderen (www.500kinderen.nl). 

De petitie werd overhandigd door 12 organisaties, waaronder VluchtelingenWerk, Defence for Children, Stichting Vluchteling en Kerk in Actie, aan de woordvoerders asiel & migratie van de Tweede Kamer. Deze petitie wordt gesteund door 173 gemeenten en 5 provincies, net als vele kerken, artsen, wetenschappers, (oud)politici van alle kleuren, prominenten, de groep voormalig onderduikkinderen en vele mensenrechten- en noodhulporganisaties.

Meer informatie: https://www.protestantsekerk.nl/nieuws/kerken-luiden-noodklok-voor-vluchtelingenkinderen-griekenland/