Menu Sluiten

Kaartjes voor de ouderen in COVID-19/Corona tijd

Tijdens de lock-down periode in de tijd dat het Covid-19/Corona virus actief was in Nederland hebben de kinderen van de kindernevendienst en Goed Plan actief tien weken lang elke week kaartjes verspreid onder de oudere (80+) gemeenteleden van onze kerk.

Elke week was er weer een ander kind dat een leuke tekening of knutsel maakte met daarbij een inspirerende tekst die in 60-voud verspreid werd onder de oudere gemeenteleden van onze kerkelijke gemeente. Vele ouderen hebben laten weten het als erg prettig te ervaren te weten dat er aan hen gedacht werd en dat er elke week weer iets nieuws in hun brievenbus lag. 

Aan alle kinderen die hebben meegewerkt: hartelijk dank namens de ouderen!

In de kerk is een collage gemaakt van de gemaakte kaarten:

In de kerk is een collage gemaakt van de gemaakte kaarten: