Menu Sluiten

Kerkdiensten gaan online verder

Aan de leden van onze gemeente,

De overheid heeft ons opgeroepen zoveel mogelijk thuis te blijven en onze kerkdiensten online te verzorgen. Dat heeft de kerkenraad doen besluiten om vanaf aanstaande zondag dat ook te doen, hoe jammer we het ook vinden. Het was al een aanslag op ons gemeenschapsgevoel om met niet meer dan 30 mensen op zondag samen te komen, maar dat is nu dus ook niet meer mogelijk. Tenminste: als we onze verantwoordelijkheid serieus nemen. En dat doen we.

Vanaf 20 december t/m 19 januari zijn dus onze kerkdiensten alleen online te volgen. Live stream uitzenden lukt nog niet, dus ergens in de loop van de zondagmiddag kunt u de dienst afspelen.

Op kerstavond is om 22.00 uur de kerstnachtdienst te volgen, die is van tevoren opgenomen. Dat zal naar verwachting ook met de dienst op kerstmorgen zo zijn, maar let u even op deze website, daar staat het aangegeven.

Rest mij u allen een heel mooi en goed Kerstfeest te wensen en een gezond en gelukkig Nieuwjaar met allen die u lief zijn.

Gods zegen zij met u!

Tineke Lodders-Elfferich

voorzitter kerkenraad