Menu Sluiten

Kerkdiensten gaan online verder

Aan de leden van onze gemeente,

De overheid heeft ons opgeroepen zoveel mogelijk thuis te blijven en onze kerkdiensten online te verzorgen. Dat heeft de kerkenraad doen besluiten om dat ook te doen, hoe jammer we het ook vinden. Het was al een aanslag op ons gemeenschapsgevoel om met niet meer dan 30 mensen op zondag samen te komen, maar dat is nu dus ook niet meer mogelijk. Tenminste: als we onze verantwoordelijkheid serieus nemen. En dat doen we.

Update: Tot nader bericht zijn onze kerkdiensten alleen online via een livestream te volgen.

Op kerstavond is om 22.00 uur de kerstnachtdienst te volgen, die is van tevoren opgenomen. Dat zal naar verwachting ook met de dienst op kerstmorgen zo zijn, maar let u even op deze website, daar staat het aangegeven.

Rest mij u allen een heel mooi en goed Kerstfeest te wensen en een gezond en gelukkig Nieuwjaar met allen die u lief zijn.

Gods zegen zij met u!

Tineke Lodders-Elfferich

voorzitter kerkenraad