Menu Sluiten

Koek en cake na de gezamenlijke dienst met Groesbeek

Op 7 mei jongstleden hadden we een mooie dienst waar dominees Janneke Ruijs en Hermen ons vertelden dat er in de kamers van het huis van God plek is voor iedereen. Ondertussen werd er in de Terp hard gewerkt om koek en cake te versieren zodat het koffie drinken een feestelijk tintje had. Bij het koffie drinken was er dus een kleurig cakeje of een zakje koekjes om mee naar huis nemen. Maar dit alles was niet vrijblijvend…. Al dit lekkers was tegen een vrijwillige bijdrage voor de voedselbank.

De kinderen hebben 161.40 euro opgehaald (inmiddels overgemaakt naar de Voedselbank Groesbeek en omstreken)! Wij hopen dat u genoten heeft van de koek. En dat er vele pakken koek gekocht kunnen worden door de voedselbank met het geld wat opgehaald is.

Jacobien