Menu Sluiten

Koffiedrinken na de dienst! (met foto’s)

Nu veel mensen gevaccineerd zijn en de corona-maatregelen weer een beetje versoepelen, willen we zo vlak voor de vakantieperiode aanstaande zondag nog een keer samen koffiedrinken na de kerkdienst! Koffiedrinken na de dienst is één van de dingen die velen van ons gemist hebben de afgelopen periode. We hopen dat het zondag buiten kan. Helaas kunnen er wel nog maar met 25 kerkgangers bij elkaar komen. De letters voor deze zondag zijn S t/m Z, maar ook als u daar niet bij hoort, geef u gerust op bij de scriba (scriba@pknheumen.nl), wie weet heeft u geluk!

Zondag wordt het sowieso een feestelijke dienst: we heten dan ook Maryanne ter Haar-Hop welkom als nieuwe ouderling voor het pastoraat. Zij is al eerder in coronatijd online bevestigd, maar nu heten we haar in de dienst welkom.

In de kerk of thuis, aan u allen alvast een goede zondag gewenst!

Hermen Kroesbergen

Sfeerimpressie van zondag 6 juni