Menu Sluiten

Kruisweg in de Heemtuin

In de week voor Pasen is er iets heel bijzonders te zien in de Heemtuin in Malden!

In vijftien nieuwe schilderijen opgesteld langs een route van zo’n 800 meter wordt de weg uitgebeeld die Jezus ging naar het kruis. Dit verhaal verbeeldt het lijden aan de wereld, aan geweld en onverschilligheid, en sterven voor nieuw leven. Of je nu christen bent of niet, kan dit verhaal je raken en is het cultureel belangrijk. Neem eens de tijd om de beelden in je op te nemen en je gedachten daarover te laten gaan!

Op zondag 10 april, Palmpasen, om 12 uur wordt de kruisweg geopend door de burgemeester. Muziek en kinderen met palmpaasstokken zullen de opening opluisteren. De kruisweg blijft staan tot tweede Paasdag, maandag 18 april.

Op de website www.pknheumen.nl zal er ook een puzzeltocht voor kinderen langs de schilderijen beschikbaar zijn. We hopen dat jullie meedoen!

Dit project gaat uit van de Protestantse gemeente Heumen, de Rooms-katholieke deelparochie Malden, de Overasseltse kunstenares Machteld Meij, de Heemtuin Malden en de dichtersgroep Vers uit Heumen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Hermen Kroesbergen (predikant@pknheumen.nl, 06-22989516)