In de Joriskerk in Heumen is op zaterdagavond 14 maart om 19.00 uur een oecumenische Taizéviering. De viering is voorbereid door de PKN Heumen. Het thema voor deze dienst is: “Verheugt u”.
De Taizédiensten trekken in Taizé duizenden jongeren aan uit alle delen van de wereld. Wees als jongeren dus extra welkom in deze dienst!
Taizé-vieringen kenmerken zich door ruimte voor gebed, verstilling en bezinning. We zingen Taizéliederen, waaraan iedereen kan mee doen en we luisteren naar eenvoudige teksten. U kunt een licht ontsteken en er is stilte. Muzikale ondersteuning wordt geboden door de cantorij van de protestantse gemeente Heumen en de muziekgroep. De cantorij en muzikanten staan onder leiding van Tineke Joldersma.
Na afloop (20.00 uur) is er gelegenheid onder het genot van een kop koffie of thee elkaar te ontmoeten in de Terp. Iedereen is van harte welkom!
Namens de voorbereidingsgroep, Will Hagens-Dammers
