Menu Sluiten

Paaschallenge 2021: De Weg door Jeruzalem

Stel je voor dat je in een tijdmachine kan stappen, terug naar het jaar 30 van onze jaartelling. Opeens loop je door de straten van Jeruzalem op zoek naar geheime aanwijzingen. Overal kom je QR-codes tegen en ga je het gesprek aan met virtuele gesprekspartners uit de tijd van Jezus. Je zit middenin het verhaal van Pasen.

Speciaal voor onze jongeren van Goed Plan organiseert de jeugdcommissie deze Paaschallenge, waarbij onze jongeren in groepjes van 2 of met hun eigen gezin mee kunnen doen. Even weg van het beeldscherm Pasen beleven op een fysieke en uitdagende manier. Deze PaasChallenge is echter geschikt voor iedereen! Voel je welkom om mee te doen!

Wat houdt de PaasChallenge in?

De PaasChallenge is een wandeling langs 9 locaties, waarbij op iedere locatie opdrachten uitgevoerd moeten worden aan de hand van QR codes die daar te vinden zijn.
De PaasChallenge kan gelopen worden vanaf woensdag 31 maart tot en met maandag 5 april en duurt ongeveer 1 – 1,5 uur. Je hoeft je niet op te geven.
Het startpunt is: Windvleugel 3 te Malden.

Zijn er vragen? Bel, app of mail gerust!

Liesbeth Lourens (l_van_ommen@hotmail.com / 06 14479136)

Klik hier voor de instructie voor deelname.