Menu Sluiten

Regionale zangmiddag: zingen verbindt!

Kun je zingen, zing dan mee!

Op 28 september organiseert de Protestantse Gemeente Gennep een regionale zangmiddag.

Deze middag worden er bekende en onbekende liederen gezongen van de Iona Community (Schotland), van Huub Oosterhuis, uit de onlangs verschenen bundel Psalmen Anders en van de oecumenische gemeenschap Taizé (Frankrijk).

Eenieder die graag zingt is van harte uitgenodigd.

De middag staat onder de muzikale leiding van Tineke Deunk-Joldersma (cantrix Protestantse Gemeente Heumen). Peter van Doeselaar verzorgt de muzikale begeleiding op orgel en piano. De zangmiddag wordt afgesloten met een vesper waarin enkele van de aangeleerde liederen zullen terugkomen. Er zal een vrijwillige bijdrage worden gevraagd i.v.m. de onkosten.

Het programma ziet er als volgt uit:

Inloop: vanaf 13.30 uur met koffie en thee.
1e zangronde: 14.00 – 15.00 uur
Pauze: 15.00 – 15.30 uur
2e zangronde: 15.30 – 16.15 uur
Vesper: 16.15 – 16.45 uur

Aanmelding: scriba@pkngennep.nl

Plaats: Protestantse kerk, Markt 3, Gennep.
Parkeren: Ellen Hofmanplein, Gennep