Menu Sluiten

Schoonmaakwerkdag van de kerk april 2018

Grote dank aan Peter, Willem, Marianne, Marijke, Leo, Pieter, Elly, George, Ria, Aad, Corrie, Jaap en Henk de vrijwilligers die 14 april om 9.30 zich melden bij de kerkdeur in Heumen om mee te helpen met de grote schoonmaak.
Er is veel werk verzet.
Het was gezellig en er werd veel besproken onder het genot van de wel verdiende koffie met koek. De aspergesoep met broodjes gingen er ook in als koek. De werkzaamheden zijn verricht van de nok op zolder tot onder de plint van de verwarming en van voorin de kerk tot en met de toren. Ook rond de kerk buiten de voegen van de klinkers van onkruid ontdaan. Jaap van Neerbos koos om de paden op de begraafplaats onderhanden te nemen hele maal in zijn eentje.

Nogmaals grote dank,

Henk van den Heuvel

En ook dank aan de gemeenteleden George, Hans, Ernst, Bert en Arend die gewapend met hark en schoffel op dinsdag 26 juni 2018 op de protestantse begraafplaats in Heumen hebben geholpen om het afval van de geknipte haag bij elkaar te harken en af te voeren. Ook de paden werden weer keurig bijgewerkt.