Menu Sluiten

Terugblik PaasChallenge Malden-Noord

Van 31 maart tot en met 5 april kon in Malden-Noord de PaasChallenge gelopen worden, een speurtocht aan de hand van QR-codes die je moest scannen met je mobiele telefoon. Al speurend en wandelend hoorde je het Paasverhaal vanuit het perspectief van een van de vier gekozen personages. Op elk adres was er een puzzel of opdracht! Deze waren behoorlijk pittig. Aan het eind van de route moest je raden wie jouw personage was! Aangekomen bij het kruis kon je een mooie paasboodschap achter laten. Zie ook de foto’s onderaan dit bericht.

Op het laatste adres was er een cadeautje! Een zakje met bloemzaadjes! We hopen dat dit “nieuwe leven” veel vreugde brengt om van te genieten.

Ondanks wind en kou hebben zo’n 15-20 groepjes meegedaan en krijgen we leuke reacties terug! Fijn dat dit ondanks alle coronamaatregelen mogelijk was!

Iedereen die heeft meegewerkt aan deze PaasChallenge willen we hartelijk danken!

Hartelijke groeten,
Liesbeth Lourens, namens de jeugdcommissie