Menu Sluiten

Wensen en beden voor het nieuwe jaar

Beste mensen,

Ook de nieuwjaarsdienst van komende zondag 3 januari zal nog online zijn. We kunnen elkaar dus helaas niet begroeten en een goed nieuwjaar wensen tijdens het koffiedrinken na de dienst. Maar als u nu uw nieuwjaarswens of -bede voor zondag aan mij emailt met afzender erbij, dan kunnen we die tijdens de dienst voorlezen en kunnen we zo toch nog elkaar het goede wensen voor het nieuwe jaar! Ik hoop dat er veel nieuwjaarswensen en -beden binnenkomen. De dienst is op 3 januari vanaf 15.00 uur beschikbaar via de website,

Een goede jaarwisseling gewenst,

Hermen Kroesbergen

predikant@pknheumen.nl

PS: Ik heb dit verzoek ook gemaild aan de gemeenteleden van wie ik een e-mailadres kon vinden. Hebt u geen email gekregen en wilt u ook op deze mailinglijst, geef dat alstublieft dan ook even door.